DNA aplikacji Sinsay - Blog - Silky Coders

DNA aplikacji Sinsay

Innowacyjność, adaptacja do zmieniających się trendów i potrzeb klientów są kluczowe do osiągnięcia sukcesu w dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu.

Aplikacja Sinsay zadebiutowała w kwietniu 2022 roku i w ciągu niespełna roku znalazła się wśród najczęściej pobieranych aplikacji mobilnych. Kluczowym czynnikiem sukcesu aplikacji jest stała obserwacja rynku i dostosowywanie oferty do potrzeb klientek/klientów. Nasze zespoły pracują nad personalizacją oferty oraz zwiększaniem wygody zakupów poprzez usprawnienie procesów płatności i dostaw.

Strategia Sinsay jest zgodna z trendami obecnymi na rynku, gdzie aplikacje mobilne zyskują na popularności, a konsumenci coraz chętniej dokonują zakupów online. Dzięki ciągłej obserwacji rynku i dostosowywaniu oferty do potrzeb klientek, Sinsay utrzymuje swoją pozycję na rynku i przyciąga nowych klientów. Więcej o aplikacji Sinsay w  artykule na forbes.pl opowiadają Kamil Wiśniowski – Enterprise Architect , Przemysław Wiśniewski – Senior Product Owner, Karol Gąsienica – Senior PHP Developer  i Karol Naruszewicz – Senior Scrum Master.

https://www.forbes.pl/technologie/dna-aplikacji-sinsay-stanowi-obserwacja-rynku-i-adaptacja/lm7f4qr