Kim jesteśmy — Silky Coders

Stanowimy fundament technologiczny dla marek należących do LPP. Ubieramy je w rozwiązania cyfrowe, które ułatwiają działania ich pracownikom i zakupy ich klientom w 40 krajach.

Zasady, którymi się kierujemy:

Ludzie i ich rozwój – ponad procedurami.

Jakość rozwiązań – ponad dokumentacją.

Wyjście ponad standard – przed sztywnymi ramami.

Bliska współpraca z partnerem – przed formalizmami.

Jako Silky Coders dostarczamy technologie, które zapewniają działanie kanałów e-commerce i rozwój marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.
Nasz software house to ponad 600 ekspertów różnych specjalności, tworzących i rozwijających nowoczesne rozwiązania IT o ogromnej skali.
To ludzie są u nas najważniejsi, dlatego nasza kultura opiera się na ich rozwoju. Dajemy im możliwości eksperymentowania i wdrażania autorskich pomysłów.
U nas rozwijasz się po swojemu, zgodnie z własnymi ambicjami i ucząc się od ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą.
Silky Coders to miejsce dla ludzi, których serce bije kodem. Współtworzone przez Ciebie i dla Ciebie.

Wartości, które wyznajemy w Silky Coders

img
Człowiek
Ludzie są nadrzędną wartością naszej firmy – bez nich rozwój technologii nie byłby możliwy. Ważne jest dla nas to, by w Silky Coders mogli swobodnie realizować swoje aspiracje pod okiem najlepszych ekspertów branży.
img
Pasja
Wspólnym mianownikiem naszych projektów jest stojąca za nimi pasja. To właśnie ona sprawia, że są realizowane z odwagą, motywacją i pomysłowością.
img
Technologie
W Silky Coders działamy w szerokim spektrum technologii. Pracujemy nad projektami, których wyznacznikiem sukcesu jest jakość.

Współpracujemy z najlepszymi

Od ponad 20 lat Accenture jest strategicznym partnerem LPP w transformacji technologicznej wspierającej dynamiczny rozwój firmy. Korzystając ze wspólnych doświadczeń, znajomości branży i nowoczesnych technologii razem z Silky Coders wspieramy kolejny etap dynamicznego rozwoju technologicznego i cyfryzacji, przed którym obecnie stoi branża handlowa i odzieżowa.”

Rafał Reiff

Head of Fashion & Retail in Accenture

Z zespołem Silky Coders mamy przyjemność pracować od początku – przez cały ten czas jestem pod wrażeniem zwinności z jaką działają, a także świetnego zrozumienia branży, dla której projektują swoje rozwiązania. To połączenie daje niesamowity potencjał do innowacji – bardzo się cieszę, że mogę być świadkiem procesu projektowania handlu przyszłości w sklepach Grupy LPP.

Bartosz Aleksiejuk

Account Executive

Przez cały okres wspólnej pracy nad aplikacją mobilną Reserved dla LPP, nasza kooperacja z Silky Coders przebiegała dokładnie tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Komunikacja była szybka i skuteczna, a dostarczane przez firmę rozwiązania backendowe spełniały wszelkie oczekiwanie. Cieszymy się, że nasi eksperci mogli zrealizować aplikację dla LPP we współpracy z Silky Coders i chętnie podejmiemy się kolejnych wspólnych projektów.

Tomasz Woźniak

CEO

Genesys, Silky Coders i LPP to Prawdziwi Partnerzy w Prawdziwym Biznesie. Silky Coders i LPP to wymarzeni klienci, pełni pasji, zdeterminowania, odważni, kompetentni i zdecydowani. Genesys to sprawdzona, globalna i bezpieczna technologia - w połączeniu z takim podejściem firmy to gwarantowany sukces dla obu stron. Jak wdrożyć Genesys Cloud w terminie, budżecie i osiągnąć założone biznesowe KPI – zapytajcie właśnie ich!

Małgorzata Gawrysiak

General Manager

Każdego roku, realizowanych jest blisko 11 mln zamówień produktów marek spółki LPP. Rosnące zapotrzebowanie na innowacje widoczne jest w całej branży. Współpraca między firmami Sillky Coders i Microsoft oraz wysokie kompetencje naszych zespołów pozwalają rozwijać Polską Dolinę Cyfrową i wytyczać trendy w osiąganiu coraz lepszych wyników firm reprezentujących branżę retail.

Ewa Drozd

członek zarządu Microsoft w Polsce

Oprogramowanie PSIwms, wykorzystujące sztuczną inteligencję, pozwala największym firmom logistycznym na obsługę zaawansowanych procesów magazynowych i ich elastyczne dostosowywanie do zmieniających się potrzeb. Doskonała, zwinna współpraca zespołów Silky Coders i PSI przy wdrażaniu nowoczesnego rozwiązania PSIwms, zapewnia wsparcie dynamicznego rozwoju logistyki grupy LPP

Piotr Picyk

Dyrektor sprzedaży

Unity Group jest zaufanym partnerem cyfrowej transformacji handlu czołowych europejskich firm. Współpracujemy z Silky Coders przy projektach rozwijających architekturę omnichannel dla LPP. To przyjemność widzieć, jak elementy integracyjne, które wspólnie budujemy, wspierają międzynarodowy wzrost polskiego championa branży retail

Grzegorz Rudno-Rudziński

Managing Partner / Head of Growth

Silky Coders korzysta z technologii low-code WEBCON by szybko dostarczać szyte na miarę rozwiązania, które wspierają procesy biznesowe grupy LPP. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale łączy przy tym głęboką wiedzę technologiczną ze zrozumieniem biznesu.”

Łukasz Wróbel

Chief Business Development Officer, SVP at WEBCON

Akamai
Google
Orange
SAP
VMWare

Chcesz dowiedzieć się, co robimy?

Poznaj nasze projekty

Chcesz wiedzieć, kto stoi za naszymi projektami?

Poznaj nasze zespoły