Kim jesteśmy — Silky Coders

Stanowimy fundament technologiczny dla marek należących do LPP. Ubieramy je w rozwiązania cyfrowe, które ułatwiają działania ich pracownikom i zakupy ich klientom w 40 krajach.

Zasady, którymi się kierujemy:

Ludzie i ich rozwój – ponad procedurami.

Jakość rozwiązań – ponad dokumentacją.

Wyjście ponad standard – przed sztywnymi ramami.

Bliska współpraca z partnerem – przed formalizmami.

Jako Silky Coders dostarczamy technologie, które zapewniają działanie kanałów e-commerce i rozwój marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.
Nasz software house to ponad 500 ekspertów różnych specjalności, tworzących i rozwijających nowoczesne rozwiązania IT o ogromnej skali.
To ludzie są u nas najważniejsi, dlatego nasza kultura opiera się na ich rozwoju. Dajemy im możliwości eksperymentowania i wdrażania autorskich pomysłów.
U nas rozwijasz się po swojemu, zgodnie z własnymi ambicjami i ucząc się od ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą.
Silky Coders to miejsce dla ludzi, których serce bije kodem. Współtworzone przez Ciebie i dla Ciebie.

Wartości, które wyznajemy w Silky Coders

img
Człowiek
Ludzie są nadrzędną wartością naszej firmy – bez nich rozwój technologii nie byłby możliwy. Ważne jest dla nas to, by w Silky Coders mogli swobodnie realizować swoje aspiracje pod okiem najlepszych ekspertów branży.
img
Pasja
Wspólnym mianownikiem naszych projektów jest stojąca za nimi pasja. To właśnie ona sprawia, że są realizowane z odwagą, motywacją i pomysłowością.
img
Technologie
W Silky Coders działamy w szerokim spektrum technologii. Pracujemy nad projektami, których wyznacznikiem sukcesu jest jakość.

Współpracujemy z najlepszymi

Accenture
Akamai
DELL Technologies
Future Mind
Genesys
Google
Microsoft
Orange
PSI
SAP
Unity
VMWare
Webcon

Chcesz dowiedzieć się, co robimy?

Poznaj nasze projekty

Chcesz wiedzieć, kto stoi za naszymi projektami?

Poznaj nasze zespoły