Infoshare 2021 – jesteśmy! - Blog - Silky Coders

Infoshare 2021 – jesteśmy!

Największa konferencja poświęcona biznesowi i nowym technologiom? Odpowiedź może być tylko jedna – to Infoshare! Na pewno nie zdziwi Was to, że wzięliśmy w niej udział 🙂

Jednym z prelegentów był nasz prezes Jacek Kujawa, który na Inspire Stage opowiedział o zmianach, jakie zaszły w branży odzieżowej. Zdradził też co nieco zakulisowych informacji o transformacji działu IT LPP w samodzielnie funkcjonującą spółkę – czyli właśnie Silky Coders. 

Z kolei nasi Codersi – Michał Kocieniewski, Devops Team Leader oraz Piotr Tołłoczko, Enterprise Architect – na AdvancedDev Stage opowiedzieli podczas swojego wystąpienia o wyzwaniach, jakie stoją przed branżą e-commerce, o tym, jak na przestrzeni ostatnich kilku lat zmieniał się nasz biznes, gdzie jesteśmy dzisiaj i jakich rozwiązań, zmian i technologii potrzebujemy. W ich prelekcji nie zabrakło też informacji o tym, co my jako osoby z IT możemy zrobić, żeby spełniać oczekiwania biznesu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w prelekcjach, a także odwiedzili nasze stoisko na Infoshare – mamy nadzieję, że spodobały się Wam przygotowane przez nas atrakcje. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji, na którą oczywiście się wybieramy!